Nevieš čoho si všetkého schopný, kým to nevyskúšaš.
A aj napriek tomu, že myseľ ti vraví "nikdy" ty sám vo svojom vnútry cítiš, že by si to mohol vyskúšať. Cítiš, že na to máš!
V skupine je sila. Ak Ti hlava hovorí nikdy, nemám rád/a zimu, vyskúšaj nič za to nedáš. Posilníš imunitu. Zdravie chceme všetci.
Pridaj sa teda k nám v nedeľu 11:30 hod. Nemusíš skákať rybičku, stači na začiatok ísť len po pás, alebo kolená.
Uvidíš, časom si telo zvykne a budeš chcieť viac.
Vidíme sa na Bukovci každú nedeľu 11:30
Čo si so sebou vziať?
- osušku
- topánky do vody (neopránové alebo obyč. šľapky)
- teplé oblečenie
- dobrú náladu
Teší sa na teba Dominika.
Dôležité linky:
FB skupina: https://www.facebook.com/groups/otuzovaniesneonkou/
Miesto konania Bukovec, presnejšie tu: https://goo.gl/maps/B6fU2nnEAAjZmLpy7
